نتایج جستجو برای عبارت :

جاسوس هایی که دوستشان داریم!

اگر بگویم همه ما جاسوس هایی داریم که می داند کی می خوابیم، که بیدار می شویم، با دوستان خود چه می گوییم، با چه کسانی در ارتباطیم، چه دوست داریم و چه نه، چه فیلم هایی نگاه می کنیم و حتی چه تبلیغاتی نظر ما را به خود جلب می کند و می تواند اطلاعات فراوانی را با بررسی اعمالمان در طول شب ها و روز ها به دست بیاورد، چه حسی پیدا می کنید.
شاید حدس زده باشید می خواهم در مورد چه چیزی صحبت کنم. هر جایی که گوشی شما در آن جا هست یک جاسوس در حال شنیدن صحبت ها و یا حت

جاسوس یاب برنامه ها (ضد هک ضد جاسوسی) 5
جاسوس یاب تنها برنامه ای در جهان برای گوشی های اندروید است که قادر است تمام برنامه های مخفی شده روی گوشی شما را شناسایی کند برنامه های که از وجودشان بی خبر هستید همچنین قادر است برنامه های جاسوسی نصب شده روی گوشی شما را شناسایی کند برنامه های که پیام ها ها یا عکس شما را جاسوسی ...
دریافت فایل
 بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- به نظر میرسد که کشتار  چینی ها درکامیون کار سازمان اطلاعاتی انگستان باشد که در بروکسل  برا ساس جامعه وروانشناسی جاسوسان – سوشال متری  که این  چینی ها جاسوس  هستند ودولت چین نباید جاسوس به انگلستان بفرستد وانگلیسی ها نبایدفکر کنند  که هم جاسوس هستند- دراینده انشاالله ایران به حدی قوی میشود که باگفتن – یک  و دو وسه مسئله راحل میکند ونقش زنان بارز خواهدبود وعراق دبنال رو ایران میشود وپیچیدگی ایران ر
بابا لنگ دراز عزیزم!
بعضی آدم‌ها را نمیشود داشت...
فقط میشود یک جور خاصی دوستشان داشت... بعضی آدم‌ها اصلا برای این نیستند که برای تو باشند یا تو برای آن‌ها!
اصلا به آخرش فکر نمیکنی، آن‌ها برای اینند که دوستشان بداری! آن هم نه دوست داشتن معمولی، نه حتی عشق، یک جور خاصی دوست داشتن که اصلا هم کم نیست...
این آدم‌ها حتی وقتی که دیگر نیستند هم در کنج دلت تا ابد یه جور خاص دوست داشته خواهند شد...
دانلود فیلم Line Walker 2 Invisible Spy 2019
لاین واکر 2 جاسوس نامرئی با دوبله فارسی و کیفیت عالی
دانلود فیلم Line Walker 2 Invisible Spy 2019 , دانلود فیلم لاین واکر 2 جاسوس نامرئی , دانلود فیلم جدید , دانلود فیلم خارجی , دانلود فیلم 2020 , دانلود فیلم , فیلم سینمایی جدید
دانلود فیلم جاسوس نامرئی 2 2019 (دوبله فارسی)
نام اثر: لاین واکر 2 جاسوس نامرئی Line Walker 2 Invisible Spy
کیفیت: HD 1080p , HD 720p
ژانر: اکشن | جنایی | هیجان انگیز
مخاطب: این فیلم به افراد زیر 13 سال توصیه نمی شود.
نوع
ابزار آلات عجیب و غریب جاسوس‌ها از سری جیمز باند سر در آوردند و تقریبا تبدیل به عنصر شماره یک تمام آثار جاسوسی محور شدند؛ حتی جانی انگلیش هم یک سری ابزار عجیب و غریب برای خودش دارد که با آنها ماموریت‌های خود را پیش می‌برد. انیمیشن Spies in Disguise با همین ایده پیش رفته و تصمیم گرفته که تخیل در این ابزار آلات را به حد اعلا برساند و کاری کند که جاسوس قهرمان قصه، تغییر شکل داده و یک کبوتر شود. داستانی همینقدر شوخ و شنگ و دیوانه‌وار که دستمایه ساخت Spies
در سری مقالات کالبدشکافی جاسوس‌افزار استاکس‌نت قصد داریم به کالبدشکافی و تحلیل پدیده‌ای در دنیا پر پیچ‌وخم بدافزارها بپردازیم که وقتی برای اولین‌بار کشف و شناسایی شد، مدت طولانی به عنوان عجیب‌ترین و وحشتناک‌ترین بدافزار نظر رسانه‌ها و متخصصان امنیت سایبر جهان را به خود جلب کرد. این بدافزار که استاکس‌نت نام گرفت، اولین بدافزاری بود که به عنوان یک جنگ‌افزار سایبری در جهان شناخته شد که بر خلاف دیگر بدافزارها توانایی تخریب تجهیزات ف
دانلود رایگان انیمیشن گربه جاسوس با دوبله فارسی Spy Cat 2018 BluRay
کارتون سینمایی Spy Cat 2018 با کیفیت 1080p & 720p & 480p

نام انیمیشن: گربه جاسوس – Spy Cat | ژانر: خانوادگی، ماجراجویی | تاریخ انتشار: سال 2018
زبان: دوبله فارسی + روسی | مدت زمان: 01:32:03 | زیرنویس فارسی: نـدارد
حجم: 1.7 گیگابایت + 916 مگابایت + 459 مگابایت | امتیاز: 5.8 از 10
خلاصه داستان:یک گربه‌ی ساده و چاق خانگی به نام مارنی با تعدادی راننده‌ی حرفه‌ای تیمی را برای دستگیر کردن دزدها تشکیل می‌دهند و…

(نس
Fast & Furious: Spy Racers 2019,Fast and Furious Spy Racers Season 1,انیمیشن Fast and Furious 2019 با زیرنویس فارسی,انیمیشن سریع و خشمگین,انیمیشن سریع و خشن 2019,دانلود کارتون سریالی سریع و خشمگین,دوبله فارسی انیمیشن Fast and Furious 2019,سریال سریع و خشمگین مسابقه دهندگان جاسوس,فست اند فیوریس,فصل اول کارتون سریع و خشن,کارتون سریع و خشن: مسابقه دهندگان جاسوس,
ادامه مطلب
نام فارسی: جاسوس شمال رفته
ژانرها: درام
کشور: کره جنوبی
مدت زمان: 2 ساعت 17 دقیقه
عنوان بومی: 공작
دیگر اسامی: Gongjag , Maneuver , Duke , Black Venus , Operation
کارگردانان: Yoon Jong Bin
خلاصه داستان: در اواسط دهه ۱۹۹۰ یک افسر سابق نظامی توسط سرویس اطلاعاتی کره جنوبی به عنوان جاسوس استخدام میشود و با نفوذ بین مقامات عالی رتبه کرهٔ شمالی به دنبال جمع آوری اطلاعات حساس در مورد برنامه هسته ای کرهٔ شمالی هست…
ادامه مطلب
سربازان گمنام این کشور صرفاً در حوزه اطلاعاتی و امنیّتی خلاصه نمیشوند.
کشور ما خوشبختانه مملو از سربازان گمنامی است که در عرصه های گوناگون
تلاش میکنند و نام و نشانی هم از خیلی از این عزیزترین و پاکترین انسان های
سرزمین ایران نیست.
در پیشرفت علم و انواع فن آوری، هوافضا، سایبری، تولید و کارآفرینی،
مبارزه با جنگ اقتصادی، پیشرفت صنعت و تکنولوژی، مبارزه با مفاسد و فاسدین
اقتصادی، صنعت هسته ای، تجهیزات نظامی و دفاعی، حراست از مرزهای کشور و…
مشخصات
نام: جاسوس رفته به شمال – The Spy Gone North
ژانر: درام
مدت زمان: 137 دقیقه
سال انتشار: 2018
کشور سازنده: کره جنوبی
نویسنده: Jong bin Yoon
کارگردان: Jong bin Yoon
ستارگان: Ju Ji hoon , Lee Hyori
خلاصه داستان
داستان فیلم جاسوس رفته به شمال در اواسط دهه 1990 میلادی میگذرد. یک افسر نظامی سابق توسط سرویس اطلاعاتی کره جنوبی به عنوان جاسوس استخدام میشود و با نفوذ بین مقامات عالی رتبه کره شمالی به دنبال به دست آوردن اطلاعات مهم درباره برنامه هسته ای کره شمالی هست و…
ادامه مطلب
از انسانها غمی به دل نگیر. زیرا خود غمگینند. با آنکه تنهایند از خود می گریزند زیرا به خود، به عشق خود و به حقیقت خود شک دارند. پس دوستشان بدار اگر چه دوستت نداشته باشند

از انسانها غمی به دل نگیر. زیرا خود غمگینند. با آنکه تنهایند از خود می گریزند زیرا به خود، به عشق خود و به حقیقت خود شک دارند. پس دوستشان بدار اگر چه دوستت نداشته باشند

خاطره یعنی یک سکوت غیر منتظره میان خنده هایی بلند!::::میگوینــد: بــاران کــه میزنــد ,بــوی ” خــا

داستان فیلم سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس
تیمی از رانندگان خیابانی نوجوان برای یک باند جنایتکار استخدام می شوند.

درباره فیلم سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس
سریال سریع و خشن : مسابقه دهندگان جاسوس به کارگردانی لئو ریلی در سال 2019 ساخته شده است. این سریال محصول کشور آمریکا و در ژانر انیمیشن و ماجراجویی می‌باشد. در این سریال تایلر پوزی، چارلت چون، جورج دیاز، کامیل رمزی , لوک یانگ بلاد به هنرمندی پرداخته‌اند.

بابا لنگ دراز عزیزم
بعضی آدم ها را نمیشود داشت
فقط میشود یک جور خاصی دوستشان داشت
بعضی آدم ها اصلا برای این نیستند 
که برای تو باشند یا تو برای آن ها...
اصلا به آخرش فکر نمی کنی
آنها برای اینند که دوستشان بداری!
آن هم نه دوست داشتن معمولی نه حتی عشق
یک جور خاصی دوست داشتن که اصلا هم کم نیست
این آدم ها حتی وقتی که دیگر نیستند هم
در کنج دلت تا ابد یه جور خاص دوست داشته خواهند شد...

جودی ابوت
فیلم سینمایی جاسوس من با کیفیت 1080p & 720p & 480pژانر : اکشن، کمدی، خانوادگیتاریخ انتشار : سال 2020زبان : دوبله فارسی + انگلیسیمدت زمان : 01:39:20کیفیت : بلوری BluRayحجم : 1.8 گیگابایت + 850 مگابایت + 400 مگابایتامتیاز : 5.8 از 10خلاصه داستان : درباره یک مامور سیا CIA است که باید از یک دختر شرور و بازیگوش مراقب کند اما…
نسخه دوبله فارسی سانسور شده
دانلود نسخه 1080p با حجم 1.36 گیگابایت
دانلود نسخه 720p با حجم 697 مگابایت
دانلود نسخه 480p با حجم 348 مگابایت
نسخه کامل با زیرنوی
ادم های زیادی هستند که بسیار دوستم دارند
ادم های زیادی هستند که دوستم دارند
ادم های زیادی هستند که از من بدشون که نه، فقط خوششون نمی آید
ادم های زیادی هستند که بسیار دوستشان دارم
ادم های زیادی هستند که دوستشان دارم
ادم های زیادی هستند که حسی بهشون ندارم
تا به حال نسبت به هیچ کس حس تنفر نداشته ام
 فقط نسبت به بعضی که لایق دوست داشتن نیستند حسی ندارم
مگرنه من آن پیرمرد عطار که همیشه کتاب حافظ دستش هست با آن عینک ته استکانی را از صمیم قلب دوست دا
سلام خدمت شما دوستان عزیز .
خوب در این پست قسد داریم بپردازیم به رات ها (جاسوس گوشی اندروید) که یکی از کمیاب ترین اونها رو تو اینجا برای شما اماده کردیم.
ولی به علت به شدت قوی بودن رات و بدون نیاز به لایسنس ، چنانچه تمایل به خرید ان دارید به ایدی بنده در تلگرام مراجعه  فرمایید‌.
@firoozih23

نام کتاب : داستان های انقلاب ( جاسوس )نویسنده : محمد رضا سرشار ( رهگذر )انتشارات : سوره مهر توضیحات :در این کتاب چهار داستان وجود دارد و همه ی آن ها مربوط به سال های قبل از انقلاب و شجاعت و زرنگ بازی های بچه ها و مخالفتشان را با حکومت پهلوی توضیح می دهد که حتی حاضر بودند ، جانشان را بگیریند ولی از کارهای انقلابی دست بر ندارند ناگفته نماند که این داستان ها واقعی هستند و نویسنده بخشی از خاطرات چهار نفر که عبارتند از ( علی غفار ، مجید درخشانی ، محمد ح
لطفا این متن را در ادامه متن قبلی بخوانید : 
اما نکته عجیب اینجاست که در برخی از موارد ، علاوه بر جوسازی رسانه‌های خارجی برای بی‌گناه نشان دادن این جاسوسان ، برخی رسانه‌های جناح ا.ط و مسئولین دولتی هم اصرار عجیبی بر بی‌گناه نشان دادن این جاسوسان داشتن ... ! اون هم با چه استدلال‌های عجیبی ! می‌گفتن فلانی استاد دانشگاهه، پس جاسوس نیست ! فلانی مادر دو تا بچه ست ، پس نمی‌تونه جاسوس باشه ! فلانی فعال محیط زیسته ، پس امکان نداره ! شاید یک روزی هم بگ
به نام خدای مهدی (عج)

نظریات جاسوس بازداشت شده در مورد امام خمینی (ره) و انقلاب اسلامیسند نظر اصلاح طلبان درباره امام خمینی (باز نشر کنید)عیسی سحرخیز:خیلی‌ از اصلاح‌طلبان هم برخلاف اول انقلاب دیگر علاقه‌ای به آقای خمینی ندارند!!!من نگاه منتقدانه نسبت به آقای خمینی دارم و اعتقاد دارم برخی کارها اشتباه بود! وی همچنین (تغییر قانون اساسی) (تغییر ساختاری قوه قضاییه)  و  (حذف نهاد ولایت فقیه) را جزئی از اصلاحات می‌داند!اعتراف عجیب یک اصلاح طلب(عی
تنها راه نجات مردم عراق از بیکاری ، نا امنی و ...  بستن سفارتخانه (جاسوس خانه) آمریکا و احتمال زیاد عربستان در این کشور می باشد. شاهد این مدعا آن است که آمریکا بزرگترین سفارتخانه اش را در عراق - با پول مردم عراق - ایجاد کرده است .

لطفا این متن را در ادامه متن قبلی بخوانید : 
اما نکته عجیب اینجاست که در برخی از موارد ، علاوه بر جوسازی رسانه‌های خارجی برای بی‌گناه نشان دادن این جاسوسان ، برخی رسانه‌های جناح ا.ط و مسئولین دولتی هم اصرار عجیبی بر بی‌گناه نشان دادن این جاسوسان داشتن ... ! اون هم با چه استدلال‌های عجیبی ! می‌گفتن فلانی استاد دانشگاهه، پس جاسوس نیست ! فلانی مادر دو تا بچه ست ، پس نمی‌تونه جاسوس باشه ! فلانی فعال محیط زیسته ، پس امکان نداره ! شاید یک روزی هم
- ما یه "جاسوس افزار" تو لپ تاپش پیدا کردیم
- چقد زیر نظر بوده؟
- هرچی که میشه دونست رو طرف میدونسته.همه فایلها و هر وبسایتی که سرمیزده.حتی از افکارشم خبر داشته.
- قبلا اینجوری بود که هیچ وقت نمیتونستیم از درونیات همدیگه باخبر بشیم
- اون روزا تموم شدن
Luther S4.e1
یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده سال و حالت ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حال از خداوند برای همه عزیزانم آرزو می کنم. پروردگارا! مهربان ترین مهربانان آنگونه که زمین و زمان از نخوت زمستان، به تنگ آمده اند، در هیاهوی بهار اند. به دلهای پاک، طراوت و
جمیع بن عمیر میگوید: 
علی- علیه السّلام- شخصی به نام عیزار را متهم کرد که اخبار داخلی آنها را به معاویه می رساند ولی
آن شخص انکار کرد.
حضرت فرمود:
می توانی به خدا قسم بخوری که تو این کار را انجام نداده ای ؟
آن مرد قسم خورد.
حضرت فرمود دستش را گرفته آوردند:
خدایا! اگر دروغ میگوید چشمش را کور کن  
وقتی که روز جمعه شد، کور شده بود و دستش را گرفته آوردند.

ارشاد صفحه 203
برگمن کلاه لبه دار توری اش را روی سرش صاف کرد به مرد روی صندلی اشاره کرد و با لحن جدی رو به همفری گفت : توجه کنید قربان اون هیچ وقت به ما رحم نکرده 
همفری دستی به ته ریش کم پشت و زبرش کشید و گفت:اما هر کسی طوری رفتار میکنه که لایقشه.
این مرد برای جاسوسی پرورش پیدا کرده همون طور که ما برای بازجویی تمرین دیدیم.
برگمن: اما همه میگن که تو یه بازجوی خیلی دلرحمی هر چند من توجهی به حرفهایی که درباره تو می زنند ندارم. اما باید اعتراف کنم  تو خیلی داری شبیه
دوباره روزهای سختی که باعث و بانی اش خودم هستم شروع شده و من غرق این دریای طوفانی شده ام
انگیزه ای برای هیچ چیزی ندارم دست خودم نیست چیزهایی که دوستشان میداشتم مثل ماهی از دستانم سر میخورند
من ایمان دارم که ستاره ها جفت هستند حالا هرچه که می خواهد بشود هرکه بخواهد سنگ بیندازد تو برای منی من برای توام ما برای همیم
دلتنگ شده ام !!!
از دلتنگی کسانی که دوستشان دارم...

امروز رفتم عمل کردم سرمو...افتضاح بود .واقعا افتضاح.انگار اون امپول بی حسی به درد لای جرز در هم نمی خورد
مردمو زنده شدم تا توده دراومد
کاش تموم بشه این روزا ...خسته ام...
واقعا راهروی اتاق عمل جای ترسناکیه ...ولی اتاق خودش جای خنده و شوخی...
بدبخت جراح نمی دونست از حرفای من بخنده یا عمل کنه ...
 دم دکترم گرم ...
در استان اصفهان، روستایی ست ۳هزار ساله به نام ابیانه که زبانشان پارسی پهلویست ،گفته شده تنها زبانی بوده که در هشت سال جنگ ایران و عراق ، توسط جاسوس های عراقی رمزگشایی نشده است !ابیانه آنقدر زیباست که می تواند هم پای صادرات نفت، از راه توریسم درآمد داشته باشد.
دلم عجیب در این جمعه هوای قدیم را کردههوای حیاط بزرگ مادربزرگبا حوض آبی فیروزه ایماهی های قرمزو شمعدانی های لب حوضکه عطرشان مست میکرد هر رهگذری را...هوای دورهمی های سادهبا شام و ناهاری به مختصری نان و پنیرو خنده های از ته دل با کسانی که دوستشان داریم
یاد آن روزها بخیر
گاهی دوست داری همه چیز را رها کنی بروی جایی که خودت باشی و خدا و هیچکس
دور از همه آدم هایی که دوستشان داری.
دور از همه آدم هایی که دوستت دارند.
دور از همه آدم هایی که از هم  متنفرید.
دور از همه چیز......
+ رود هایی که سرنوشتشان پریشانیست، آغوش دریا هم به آرامششان نمیرساند.
موج میشوند و هر روز سر بر صخره میکوبند.......
تا چه پیش آید زین پس.....
دولت روحانی زحمت کشیده و فیلم گاندو سانسور کرده چون موضوع مربوط به جاسوس هایی هستن که در دولت ایشون نفوذ کردند!
ضمن تشکر از ایشون بابت اینکه جامه عمل رو از تن تمام وعده هاشون مثل عدم سانسور و فیلترینگ و ورزشگاه و... در آوردن و اونو لخت مادرزاد ول کردن بین ملت ایران باید بگم که داداچ پیاز شد دونه ای ۱۴۰۰ تومن دیگه چی از جان ما میخوایی؟!

ادامه مطلب
دانلود فیلم The Catcher Was a Spy 2018 دوبله فارسی و کیفیت عالی
دانلود با لینک مستقیم و کیفیت های 480p WEB-DL  ,720p WEB-DL,1080p WEB-DL
دوبله فارسی فیلم The Catcher Was a Spy توپ گیری که جاسوس بود سال 2018
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
نام : توپ گیری که جاسوس بود-The Catcher Was a Spyلینک IMDbامتیاز : 6.2 از 10 – میانگین رای 5,262 نفرکیفیت : 480p WEB-DL  ,720p WEB-DL,1080p WEB-DLموضوع : بیوگرافی, درام, جنگیفرمت : MKVحجم : 1.76گیگابایت+840مگابایت+542مگابایتمدت زمان: 98 دقیقهزبان: انگلیسیسال انتشار : 2018صوت دوبله: دارد
~~~~~~~~
کارگردان : 
دانلود سریال کره ای Myung Wol the Spy 2011
با بازی اریک عضو Shinhwa

نام ها: میونگ وول جاسوس – جاسوس زیبا
محصول: 2011 کره جنوبی از شبکه KBS2
ژانر: اکشن | کمدی | عاشقانه
تاریخ پخش: 20 تیر 1390 – 11Jul2011
قسمت ها: 18
نمره: 7.2 در MDL
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: پایان یافته است
بازیگران:
Han Ye seul – Eric Mun
تا قسمت آخر با زیرنویس فارسی اضافه شد.
ادامه مطلب
ششمی‌ها را دوست دارم
همه‌یشان را... عمیق دوستشان دارم.. دلم برایشان‌تنگ میشود.. با شوق و ذوق بر سر کلاسشان می‌روم... و همه این حسهای خوب را از خودشان می‌گیرم...
وقتی با همه بزرگ بودنشان بغل می‌کنند و در دلنشین‌ترین حالت ممکن می‌گویند دوستون داریم خانم...
از غصه‌یشان غمم میشود... امروز بهانه کوچکی، غصه دو هفته دل یکیشان را به اشک بدل کرد، آنقدر گریه کرد که حتی لباس من هم خیس شد... 

این دوست داشتن معلم شاگردی که چند وقیست تجربه میکنم عجیب برایم
اگر یکی از آن انسانهای شجاع هستید با کار کردن بر روی نقاط ضعف خود درونتان را تغییر دهید.
1_ یک فهرست از اسامی کسانی که بسیار دوستشان دارید تهیه کنید و نام خودتان را بالای آن قرار دهید.
2_ علاقه مندانه از دیگران تقاضای کمک کنید.
3_ با خوردن یک عدد شیرینی مورد علاقه تان به خود انرژی بدهید.به گردش بروید و برای خودتان یک عدد موز بخرید.

ادامه مطلب
شماره 6:
انت برکین 
زن ولیام برکین
شماره5:
شری برکین
بچه کنه ی این زوج
شماره 4: 
اشلی گراهام
کنه تراز شری ودخی ریس جمهور
شماره3:
حضور عالی در اویل 2 و رولیشنز1 و2
شماره 2:
جیل ولنتاین بهترین زن سری اویل با حضور در سه نسخه 5 و3 و1
بعد ایدا وانگ چر حضور ترین وبهترین زن دنیای اویله
شماره 1:
ایدا وانگ 
جاسوس وسکر
ویروس جمع کن
فریب کار
عالی 
اسکار بهترین زن سری اویل به ایشون میرسه

این دومین داستان من است که به زودی منتشر می کنم.نام این داستان جنگ جهانی سوم است که بین چین و آمریکا اتفاق می افتد.در حقیقت من طبق پیش بینی هایی که از این جنگ شده سعی کردم داستان مهیج یک ژنرال چینی را به تصویر بکشم.حالا بریم یه پیش داستان از این داستان رو داشته باشیم:
چشمم به کاغذی خورد که در جیب یکی از سرباز های سوخته بود.روش نوشته بود اگه من مردم به همسر و دخترم بگین که خیلی دوستشان داشتم...
اسمش را خواندم:تاکاشی ایزاما...
با خودم گفتم اگر همسر و
من خیلی چیزها داشتم که به خاطرش خدا را شاکر بودم،اما خیلی چیزها هم نداشتم.من خیلی دیر به حرف افتادم و زبان حرف زدن نداشتم،من خیلی منزوی بودم و در مدرسه، دوست زیادی نداشتم،من زود به زود  عاشق می شدم و جرات اعتراف نداشتم،من خیلی دلم برای خیلی ها می سوخت ولی جرات انجام کاری برایشان  نداشتم،من از خیلی ها می رنجیدم اما جرات پاسخگویی نداشتم،و مهم تر از همه، من خیلی خیال پردازی میکردم اما جرات عمل نداشتم !...پدرم در آغاز جوانی، در فرانسه سینما خوان
به نام خدای شنهای طبس

به نام خدای شنهای طبسسردار یوسف فروتنهاشمی رفسنجانی گفت با ساواک صوری همکاری کن!تسنیم: پس از دوران دانشجویی فعالیت شما در دوران انقلاب اسلامی چگونه پیش رفت؟من
اواخر سال 1356 به ایران آمدم. رشته اول بنده نقشه‌کشی عالی و رشته دوم
تاسیسات بود. بنده تمام واحدهایم را پاس کرده بودم ولی پایان نامه خود را
تنظیم نکرده بودم در همین شرایط به دلیل اینکه ساواک از فعالیتهای من علیه
رژیم شاه در هامبورگ خبر داشت و می‌دانست که من فر
اسفند را اینگونه دوست ندارم !اسفند برای من شور و‌ هیجان و قیل وقال دستفروشان، سرو صدای سه شنبه بازار و شنبه بازار است؛با رنگهای چشم نوازِ بساطِ زنانِ سبزی فروش و هارمونی رنگ سبزی هایِ تازه با تربچه های سرخ نقلی ترکیبِ بویِ ماهیِ تازه و بوی سنبل با جَرو بحثِ زوج ها بر سر خریدن و‌ نخریدن !
اسفند برای من یعنی قدم زدنِ بدون واهمه در بلوار منتهی به دریا؛ برای دیدن میموزاهای پیام آور سال نو !
اسفند، یعنی قرار با دوستان برای دورهمیِ شامِ شبِ چهارش
خیبر صہیون تحقیقاتی ویب گاہ کے مطابق، اسرائیلی اخبار نے یہ دعویٰ کیا ہے کہ اسرائیل کا یمن کی جنگ میں کوئی کردار نہیں اور وہ صرف علاقے کے حالات کا جائزہ لینے پر اکتفا کرتا ہے۔اسرائیل اخبار نے یہ دعویٰ ایسے حال میں کیا ہے کہ ’’باحث‘‘ تحقیقاتی سنٹر نے یمن پر سعودیہ کی سرکردگی میں جاری یلغار میں صہیونی ریاست کے کردار کو مختلف دستاویزات اور قرآئن کے ذریعے ثابت کیا ہے۔اس مقالے میں تحریر کیا گیا ہے کہ یمن کی جنگ میں صہیونی ریاست کا کردار امکانات
به نام خدای شنهای طبس

به نام خدای شنهای طبسسردار یوسف فروتنهاشمی رفسنجانی گفت با ساواک صوری همکاری کن!تسنیم: پس از دوران دانشجویی فعالیت شما در دوران انقلاب اسلامی چگونه پیش رفت؟من
اواخر سال 1356 به ایران آمدم. رشته اول بنده نقشه‌کشی عالی و رشته دوم
تاسیسات بود. بنده تمام واحدهایم را پاس کرده بودم ولی پایان نامه خود را
تنظیم نکرده بودم در همین شرایط به دلیل اینکه ساواک از فعالیتهای من علیه
رژیم شاه در هامبورگ خبر داشت و می‌دانست که من ف
سرگذشت واقعی هیون هی دختری باهوش و خوشگل جاسوس کره شمالی که یک هواپیما کره جنوبی با ۱۱۵ نفر را منهدم میکند و قبل از خودکشی با سیانور در بحرین دستگیر میشود و به کره جنوبی تحویل داده میشود و در انجا متوجه دروغ پرداری های حاکم خونخوار کره شمالی درباره کره جنوبی و باقی کشورهای اروپایی و..می شود...
خیلی جالب بود
_یک اخلاق بدی دارم وقتی جایی کامنت می گذارم اگر همان روز سر بزنم‌یا نهایتا همان هفته پاسخ رو خواهم خواند و در صورت نیاز جواب..وگرنه به کل ی
نیمه های شب سجاده اش را وسط حیاط پهن می کرد.برایش مهم نبود یکی از شب های گرم و دم کرده تابستان است یا یک شب خنک و نیمه بارانی زمستان.چهارزانو روی سجاده اش می نشست و میگفت: برای حرف زدن با خدا نباید دنبال ساعت و روز خاصی بگردی،همیشه و همه جا می شه باهاش حرف زد.حتی موقع برگشتن از سرکارت توی مترو .بعد مفاتیح قدیمی اش را باز می کرد و می گفت: اما یک روزهایی را خودش خاص کرده تا به این بهانه ما فراموشکارها سراغش بیای،مثل امشب،شب لیله الرغائب.شبی که نشست
شائد آپ نے تاحال موساد کے بارے میں کچھ نہیں سنا ہو گا۔ موساد وہی اسرائیل کی خفیہ ایجنسی کا نام ہے کہ جس کا اصلی کام، بین الاقوامی سطح پر جاسوسی کرنا ہے۔ دوسری جنگ عظیم کے بعد دسیوں ہزار جاسوس اپنے گھروں کو واپس پلٹے لیکن ان میں بہت سارے جاسوس ایسے بھی تھے جو اپنے ملکوں میں واپس جانے کے بجائے اپنے خیال کے مطابق ’’سرزمین موعود‘‘ کی طرف چلے گئے اور اسرائیل کے پہلے وزیر اعظم ’’بن گورون‘‘ کے حکم سے ان کی ہاگانا (Haganah) نامی فوج  میں شامل ہو گئے او
همیشه اینطور نیست که آدمهایی که دوستت دارند برای همیشه دوستت داشته باشند، شاید هم برای همیشه دوستت داشته باشند اما برای همیشه با تو نمی مانند و تو، یک روز از خواب بیدار میشوی و میبینی اویی که دوستت داشته بی هوا و یکهو رفته و خروار خروار خاطره جاگذاشته توی قلبت و خروار خروار حسرت روی دوشت و تو می مانی و یک عمر این پرسش بی پاسخ که چرا بلد نیستی کسانی را که دوستت دارند دوستشان داشته باشی.
به گزارش همشهری آنلاین، ایرنا به نقل از خبرگزاری رسمی عربستان سعودی (واس)  گزارش داد که سلطان عربستان در دیدار با جینا هاسپل، مهتر سیا در خصوص تحولات منطقه و جهان و موضوع های مشترک گفت وگو کردند. بر اساس این گزارش، در این دیدار وزرای خارجه و ناحیه عربستان سعودی نیز حضرت داشتند. جزئیات بیشتری از این ملاقات منتشر نشده است. این بازدید در حالی اجرا شد که مقام های قضایی آمریکا، شانس عربستان را متهم کردند که با استخدام دو کارمند توئیتر تکاپو کرد
این یک نغمه کردی است. من کرد نیستم ولی دوستان زیادی دارم و فوق العاده دوستشان دارم. امیدوارم متن درست باشد...
شه وی تاریک نامینی/شب تاریک نمیماند
تیشکی روژ دیته سه ری/نور صبحدم بالا می آید
هه ی لایه لایه لایه/هی لای لایی
لای لای نه مامی ژیانم/لای لای ای نهال زندگی ام
...

+همین نغمه را گوش کنید:
https://soundcloud.com/amin-mohammadii/lay-laya-kurdish-lullaby
بخش سانسور شده قسمت دیشب سریال گاندو!

تغییر قسمتی از دیالوگی که در مورد "خواهرزاده رئیس‌جمهور" گفته میشود!این سریال براساس ماجرای شناسایی و دستگیری جیسون رضائیان (جاسوس آمریکایی) از تلویزیون درحال پخش است
جهت مشاهده ویدئو مربوطه به ادامه مطلب مراجعه نمایید :
ادامه مطلب
دلم می خواهد به فراز آسمان ها بروم جایی که با کسانی که دوستشان دارم خوشحال و شاد باشم، دلم می خواهد از چیری نترسم و عشق را به خانه ای هدیه دهم که بسیار دوستش دارم. می خواهم بر روی پیشانیم بنویسم که عشق در سر تا سر وجود من وجود دارد و دلم می خواهد چشمانم را ببندم و تمام حرف های گفته و یا ناگفته ام را به زبان آورم. دلم می خواهد به زندگی ای که در پیش دارم عشق بورزم و خودم را از محیطی که هر لحظه بیشتر و بیشتر مرا در خودش می بلعد رها کنم. من دوست دارم هنو
به نام خدای مهدی (عج)

آیت‌الله روح‌الله خاتمی (پدر محمد خاتمی): پسر من غربزده است! آیت الله علی خزعلی، عضو مجلس خبرگان رهبری (در سال88) به نقل خاطره ای تامل برانگیز درباره سید محمد خاتمی، رئیس دولت اصلاحات، پرداخت.ایشان در جمع دانشجویان، در بیان خاطره ای از پدر سید محمد خاتمی گفت که "در زمانی که سید محمد خاتمی به سمت وزارت ارشاد منصوب شد برای عرض تبریک به خدمت حضرت آیت‌الله خاتمی (پدر محمد خاتمی) رفتیم که با ناراحتی ایشان مواجه شدیم و ایشان گف
سنگ ماه تولد و رنگ زنده آن بهترین راه برای ارتباط گرفتن با ماه ایست که در آن متولد شده اید.از همین رو سنگ های ماه تولد یکی از محبوب ترین هدیه ها برای خود و کسانی که دوستشان دارید محسوب می شوند.بازار خرید این نوع سنگ ها این روزها حسابی داغ است.در این مطلب قصد داریم شما را با انواع سنگ های ماه های مختلف سال آشنا سازیم.
سنگ تولد چیست؟
سنگ تولد سنگی است قیمتی یا نیمه قیمتی که با توجه به ویژگی های ماه تولد فرد مناسبترین رنگ و خواص را دارد.اگر عجله دار
من طرفدار مشایی نیستم و بسیاری از حرفها و کارهای او را اشتباه و هزینه ساز می دانم
اما 
همان هایی که روزی او را "جاسوس یهود" می خواندند و معتقد بودند "روح ابوبکر در جسم او حلول کرده"، تا به این وسیله، رییس جمهور وقت را از عرصه برانند، حالا مجبورند درباره جاسوسی دشمنان احمدی نژاد و شبکه های نفوذ تنیده بر پیکر مخالفان او فیلم و سریال بسازند.
BluRay,Tom and Jerry,x265 HEVC,بلوری,تام و جری,داستان انیمیشن Tom and Jerry Spy Quest 2015,دانلود Tom and Jerry Spy Quest 2015 720p,دانلود انیمیشن Tom and Jerry Spy Quest 2015 1080p,دانلود انیمیشن تام و جری 2015,دانلود انیمیشن تام و جری Tom and Jerry: Spy Quest 2015,دانلود انیمیشن موش و گربه,دانلود رایگان,دانلود زیرنویس فارسی Tom and Jerry Spy Quest 2015,دانلود کارتون موش و گربه 2015,دوبله فارسی,زبان اصلی,ماجراجویی جاسوس,موش و گربه,نسخه اورجینال,
ادامه مطلب
۲۷۱۹ - خاندان پهلوی کسر شأن خود می‌دانستند برای فرزندان‌شان مربی ایرانی بگیرند و به معلمان اروپایی روی می‌آوردند. معلمانی که تلاش می‌کردند تا خودسرانه در سراسر کاخ نفوذ کنند و بر همه مردان کاخ مسلط شوند.از جمله این افراد «ژوئل فویه» معلم فرانسوی «رضا پهلوی»، با اصالت یهودی بود که بعدها مشخص شد جاسوس دولت فرانسه بوده است!برگرفته از: کتاب «محافظ شاه» (علی شهبازی)، ص۱۹۶
دانلود فایل اصلی
مست و ناهشیار به این می‌اندیشم که منحصرا در به یاد آوردن تو هشیارم. تو را تصور می‌کنم بدون این که سنگینی سر و پرتی حواس‌ام وقفه‌ای در به یاد آوردن زیبایی‌ات وارد کند. زور هیچ چیز در زندگی‌ام نمی‌تواند به تو برسد و در من، هیچ چیز نمی‌تواند دوست داشتن‌ات را به تعویق بیندازد....سال‌ها گذشته. سال‌های زیاد هم خواهد گذشت. اما من هیچ وقت از دوست داشتن‌ات دست برنخواهم داشت. این دیوار نامرئی میان ما هیچ گاه از بین نخواهد رفت. هیچ تلاشی هم برای فر
میم روانشناسی خوانده و در یک کلینیک مشغول است. یک بار می‌گفت یک روانشناس اگر کارش را درست انجام بدهد، نمی‌تواند بیش از تعداد مشخصی مراجعه‌کننده را پذیرش کند. درگیر یک مراجعه‌کننده شدن ظرفیت خاصی می‌خواهد و حالا مگر یک روانشناس چقدر می‌تواند پذیرای این مشکلات و درگیر شدن‌شان، باشد؟ انسان است. اگر بخواهد واقعا کارش را درست انجام دهد تعداد خاصی بیشتر در توانش نخواهد بود.
برای این روزهای عید شش رمان نوجوان جدید خریده بودم که بخوانم. دو تای
سلام هیک عزیزم. 
حالت چه‌طور است؟ (باورت می‌شود که یکهو قلبم لرزید بعد از نوشتنش؟) 
من خوبم، ملالی نیست جز دوری شما و غمِ پرکشیدن سردار.
خدا را شکر امروز بهترم از دیروز. دیروز اصلا خوب نبودم. عین مرغ سرکنده... صبح که بیدار شدم فکرم درگیر بود، خواب بدی دیده بودم. خواب دیدم یک خواهر دوقلو دارم. با خواهرم و بابا رفته بودیم بیرون یک جایی. تو هم بودی. ماشینت دقیقا کنار ماشین ما پارک شده بود، فکر کن؛ یک متر فاصله. اما حتی نتوانستم بهت سلام کنم. رفتیم سر
غذاهای تند از آن چیزهایی هستند که یا دوستشان دارید یا از آنها متنفرید و معمولا حد وسطی وجود ندارد (البته ما معتقدیم که وجود دارد). با مواد زیادی می‌توان غذا را تند کرد اما یکی از راحت‌ترین راه‌ها اضافه کردن سس تند است. حتی در حین پخت و پز و قبل از حاضر شدن غذا می‌توانید به آن سس تند اضافه کنید. مانند همه مواد غذایی، سس تند هم می‌تواند در کوتاه مدت و میان مدت تاثیر زیادی روی بدن و سلامتی شما داشته باشد. تاثیرات گوارشی، افزایش انرژی، افزایش طول
میم روانشناسی خوانده و در یک کلینیک مشغول است. یک بار می‌گفت یک روانشناس اگر کارش را درست انجام بدهد، نمی‌تواند بیش از تعداد مشخصی مراجعه‌کننده را پذیرش کند. درگیر یک مراجعه‌کننده شدن ظرفیت خاصی می‌خواهد و حالا مگر یک روانشناس چقدر می‌تواند پذیرای این مشکلات و درگیر شدن‌شان، باشد؟ انسان است. اگر بخواهد واقعا کارش را درست انجام دهد تعداد خاصی بیشتر در توانش نخواهد بود.
برای این روزهای عید شش رمان نوجوان جدید خریده بودم که بخوانم. دو تای
دلتنگ شده ام !!!
از دلتنگی کسانی که دوستشان دارم...
دلتنگ تمام نبودن ها... 
دلتنگ تمام آرزوهای بر باد رفته یک.پروانه ی پریشان 
که به دنبال هستی خود حول یک چراغ می‌سوزد... 
فقط باید عاشق باشی تا درد سوختن را نفهمی. .. 
شاید پروانه نیز دنبالت می‌گردد ... 
که اینگونه دل ب دریای سرخ می‌زند...

امروز رفتم عمل کردم سرمو...افتضاح بود .واقعا افتضاح.انگار اون امپول بی حسی به درد لای جرز در هم نمی خورد
مردمو زنده شدم تا توده دراومد
کاش تموم بشه این روزا ...خسته ا
مست و ناهشیار به این می‌اندیشم که منحصرا در به یاد آوردن تو هشیارم. تو را تصور می‌کنم بدون این که سنگینی سر و پرتی حواس‌ام وقفه‌ای در به یاد آوردن زیبایی‌ات وارد کند. زور هیچ چیز در زندگی‌ام نمی‌تواند به تو برسد و در من، هیچ چیز نمی‌تواند دوست داشتن‌ات را به تعویق بیندازد......سال‌ها گذشته. سال‌های زیاد هم خواهد گذشت. اما من هیچ وقت از دوست داشتن‌ات دست برنخواهم داشت. این دیوار نامرئی میان ما هیچ گاه از بین نخواهد رفت. هیچ تلاشی هم برای ف
در روزهای اخیر و پس از راه افتادن شایعه ای نادرست در مورد ایتا مبنی بر اینکه بدون اجازه کاربر از او عکس می گیرد، رتبه ایتا در کافه بازار و مایکت بالاتر رفت.
این یعنی عدو شود سبب خیر اگر خدا خواهد.
برخی کانال های تلگرامی می خواستند از این مطلب به نفع تلگرام جاسوس و به ضرر پیامرسان بومی ایتا استفاده کنند اما نمی دانستند بااینکارشان ایتا را بیشتر به دیگران معرفی کرده اند و محبوبیت اش را بین طرفدارانش بیشتر کرده اند! نکن آقا؛ ای کاش بجای اینکه منف
Internet Download Manager یا همان IDM یک نرم‌ افزار مدیریت دانلود است که تنها برای سیستم‌ عامل مایکروسافت ویندوز قابل استفاده‌ است. Internet Download Manager ، دانلودها را به چند قطعه تقسیم می‌کند تا عملیات دانلود سریع‌ تر انجام شود. 
IDM با برنامه‌های اینترنت اکسپلورر، اپرا، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم کار می‌کند. 
تاکنون گزارشی مبنی بر اینکه Internet Download Manager محتوی جاسوس‌افزار یا adware باشد، منتشر نشده‌است. 
IDM می‌تواند فیلم‌هایی که در وبسایت‌ ها مشاهده می‌ک
دخترم...
بلاخره یک روز میرسد که آن کسی که بیشتر از همه ی زندگی ات دوستش داری، رو به رویت می ایستد تا دلت را بشکند و برود
این یک حقیقت تلخ است، کسانی که بیشتر دوستشان داریم، قدرت بیشتری برای شکستن ما دارند...
غم قسمتی از زندگی است که اگر نبود، شادی معنی اش را از دست می داد،
دیر یا زود روز های سخت میگذرند. به خودت ایمان داشته باش!
| اهورا فروزان |

سلامتا اون جایی که من فهمیدم داستان اصلی فیلم حول فعالیت، شناسایی، دستگیری و مبادله ی جیسون رضاییان، جاسوس آمریکا در ایران بود.کلیت ماجرا تا جایی که بنده مطلعم متاسفانه صد در صد واقعی است.اما نحوه ی پرداخت این ماجرا در این سریال به دلیل محدودیت های فیلمسازی و سیاسی تقریبا تا 80 درصد بر مبنای تخیل نویسنده و غیر واقعی است.به نظر من این داستان بکر و جذاب رو خیلی حرفه ای تر هم می شد فیلم کرد تا در عرصه ی بین الملل هم ببننده داشته باشه ولی در همی
به تازگی آزمایشگاه امنیت کی‌پاد بدافزاری برای پلتفرم لینوکس در زیرساخت کشور جمهوری اسلامی ایران رصد و شناسایی کرده است که این بدافزار قابلیت‌های ویژه و منحصربفردی نسبت به نمونه‌های قبلی دارد. شایان ذکر است، در هنگام بررسی اولیه که توسط آزمایشگاه امنیت کی پاد صورت گرفت، این بدافزار توسط هیچ مکانیزم یا نرم‌افزار امنیتی قابل شناسایی نبود. 
ادامه مطلب
برگمن کلاه لبه دار توری اش را روی سرش صاف کرد به مرد روی صندلی اشاره کرد و با لحن جدی رو به همفری گفت : توجه کنید قربان اون هیچ وقت به ما رحم نکرده 
همفری دستی به ته ریش کم پشت و زبرش کشید و گفت:اما هر کسی طوری رفتار میکنه که لایقشه.
این مرد برای جاسوسی پرورش پیدا کرده همون طور که ما برای بازجویی تمرین دیدیم.
برگمن: اما همه میگن که تو یه بازجوی خیلی دلرحمی هر چند من توجهی به حرفهایی که درباره تو می زنند ندارم. اما باید اعتراف کنم  تو خیلی داری شبیه
هوالرئوف الرحیم
جواب اون مردک قمارباز رو که خوندم... اول دلم مچاله شد. دوم دلم برای امثال سفیر پست قبل سوخت... سوم نفرت سراسر وجودم رو گرفت. 
چراااااا باید اینها به کارشون ادامه بدننننن.
چیکار کنیممممممم.
خدایا مارو از وست اینها نجات بده.
مثل آمبروژا شدیم. رئیس جمهور و دولت مردامون یه فلانین و ما اصلا فکرمون مثل اونها نیست. خدایااااا از اون اقتدار چی موند؟!؟!؟!؟!
اون از فوتبال. اون از مردک جاسوس انگلیسی. اون از وزیر امور خارجه و جوابهای دندان شکن

مریم خداپرست :
اسفند را اینگونه دوست ندارم !
اسفند برای من شور و‌ هیجان و قیل وقال دستفروشان، 
سرو صدای سه شنبه بازار و شنبه بازار است؛
با رنگهای چشم نوازِ بساطِ زنانِ سبزی فروش و هارمونی رنگ سبزی هایِ تازه با تربچه
های سرخ نقلی ترکیبِ بویِ ماهیِ تازه و بوی سنبل 
با جَرو بحثِ زوج ها بر سر خریدن و‌ نخریدن !

اسفند برای من یعنی قدم زدنِ بدون واهمه در بلوار منتهی به دریا؛ برای دیدن میموزاهای پیام آور سال نو !

اسفند، یعنی قرار با دوستان برای د
احکام محکومیت فعالان کارگری هفت تپه اعلام شد.
جمال‌الدین حیدری‌منش، وکیل سپیده قلیان گفته است شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران آرای متهمان پرونده فعالان کارگری و مدنی مرتبط با مطالبات کارگران نیشکر هفت تپه را صادر کرده است و موکلش برای اتهام‌های عضویت در گروه غیرقانونی، اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی، فعالیت تبلیغی علیه نظام و نشر اکاذیب مجموعا به ۱۸ سال حبس تعزیری محکوم شده که ۷ سال آن قابل اجراست.
اسماعیل بخشی نیز برای مجموعه ا
انلود دوبله فارسی فیلم The Wrecking Crew 1969کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : Dean Martin , Elke Sommer , Sharon Tate
کارگردان : Phil Karlson
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۶۹
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : غارتگران
خلاصه داستان : مقدار زیادی طلا به سرقت برده و موجب ایجاد بحران اقتصادی در دنیا می شود.به همین دلیل “مت هلم” به عنوان یک جاسوس برای متوقف کردن او فرستاده می شود.در حایلکه او به تنهایی کار می کند،بریتانیا “فریا” را برای کمک به او اعزام می
دانلود دوبله فارسی فیلم The Wrecking Crew 1969کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
خلاصه داستان : مقدار زیادی طلا به سرقت برده و موجب ایجاد بحران اقتصادی در دنیا می شود.به همین دلیل “مت هلم” به عنوان یک جاسوس برای متوقف کردن او فرستاده می شود.در حایلکه او به تنهایی کار می کند،بریتانیا “فریا” را برای کمک به او اعزام م
دانلود دوبله فارسی فیلم The Wrecking Crew 1969کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
خلاصه داستان : مقدار زیادی طلا به سرقت برده و موجب ایجاد بحران اقتصادی در دنیا می شود.به همین دلیل “مت هلم” به عنوان یک جاسوس برای متوقف کردن او فرستاده می شود.در حایلکه او به تنهایی کار می کند،بریتانیا “فریا” را برای کمک به او اعزام م

یکم که گردن زور آورن به قهر
بزن
دوم که از در بیچارگان به لطف
درآی

هر کسی معتقد شد که برای رسیدن به هدف از هر وسیله باید استفاده کرد هزار نوع فجایع
و جنایات و فساد و فتنه و جور و عدوان در ارض می کند. از اینجاست که جاسوسان چند
جانبه هم پدید می آیند و کارهای کثیف بسیار زیادی می کنند. آدم کشی می کنند و
کارهای دیگر می کنند. به این کارهای کثیف عادت می کنند. مملکت را کن فیکون می
کنند. وقتی که جاسوس چند جانبه می شوند باید از کلیه کشورها و اشخاصی جاسوس
زیاد می شنویم که می گویند: رأی دادیم، به وعده هایشان عمل نکردند، دیگر رأی نمی دهیم.
عجیب سعی می کنند که خود را تبرئه کنند. انگار انتخاب آنها اصلاً اشکالی نداشته. برای اینکه خودشان را اثبات کنند، انتخابات را زیر سؤال می برند.
دوستشان شیطان هم وقتی گند کارش درآمد، رو به خدا کرد و تو: خدایا حالا که تو مرا گمراه کردی!!! من هم مردم را گمراه می کنم!!!
غذاهای تند از آن چیزهایی هستند که یا دوستشان دارید یا از آنها متنفرید و معمولا حد وسطی وجود ندارد (البته ما معتقدیم که وجود دارد). با مواد زیادی می‌توان غذا را تند کرد اما یکی از راحت‌ترین راه‌ها اضافه کردن سس تند است. حتی در حین پخت و پز و قبل از حاضر شدن غذا می‌توانید به آن سس تند اضافه کنید. مانند همه مواد غذایی، سس تند هم می‌تواند در کوتاه مدت و میان مدت تاثیر زیادی روی بدن و سلامتی شما داشته باشد. تاثیرات گوارشی، افزایش انرژی، افزایش طول
گاهی گرفتاری هم چیز خوبیست درد سر  هم چیز خوبیست، از سر صبح تا بوق شب دنبال بدبختی بودن هم چیز خوبیست...
غصه بدهی داشتن، وام خواستن، خرج خانه دادن، در سرما و در گرما از این خیابان به آن خیابان پرسه زدن، دنبال کار گشتن...
گاهی تمام این ها خوب است باید قدرشان را دانست، لااقل باعث می شود کمی کمتر به بعضی ها  فکر کنیم، باعث می شود گاهی یادمان برود که چقدر دوستشان داریم ...
سال نو.مبارک

یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ
ای تغییر دهنده دلها و دیده‏ ها * ای مدبر شب و روز * ای گرداننده سال و حالت ها * بگردان حال ما را به نیکوترین حال

از خداوند برای همه عزیزانم آرزو می کنم
.  
پروردگارا! 
مهربان ترین مهربانان 
آنگونه که زمین و زمان از نخوت زمستان، به تنگ آمده اند، در هیاهوی بهار اند.  به
خلاصه کتاب

کتاب «یک جاسوس در میان دوستان؛ کیم فیلبی و خیانت بزرگ» نوشته «بن مک اینتایر» از پرفروش‌ترین‌های کتاب‌های نیویورک‌تایمز با موضوع جاسوسی است. این کتاب روایتگر یکی از رویدادهای و اسرار قرن بیستم، یعنی بازگویی سرنوشت و پرونده یکی از جاسوسان صاحب‌نام سازمان ام‌آی6. به‌ نام کیم فیلبی است که به‌خوبی شرایط سیاسی و تاریخی انگلستان در زمان جنگ جهانی دوم و پس از آن را نیز شرح می‌دهد. 
درباره کتاب صوتی «یک جاسوس در میان دوستان؛ کیم فی
شروع ادامه ادامه ادامه و ادامه هایی که یکی پشت سر دیگری ظاهر می شوند و من چقدر دوستشان دارم. 
امروز از الهی قمشه ای شنیدم گفت گوته میگه برای اینکه خلاق باشیم باید هر روز یه موسیقی خوب گوش کنیم، هر روز یه نقاشی خوب ببینیم، هر روز یه قطعه شعر خوب بنویسم و یا بخونیم و آخری اینکه هر روز یه کار خوب انجام بدیم. 
کار خوب من شنیدن صدای شیرین تو :)

توبه یعنی بازگشتن به هارمونی های اصلی، به تو، و هر روز بازگشتن به تو و هر لحظه تو ...
شروع ادامه ادامه ادامه و ادامه هایی که یکی پشت سر دیگری ظاهر می شوند و من چقدر دوستشان دارم. 
امروز از الهی قمشه ای شنیدم گفت گوته میگه برای اینکه خلاق باشیم باید هر روز یه موسیقی خوب گوش کنیم، هر روز یه نقاشی خوب ببینیم، هر روز یه قطعه شعر خوب بنویسم و یا بخونیم و آخری اینکه هر روز یه کار خوب انجام بدیم. 
کار خوب من شنیدن صدای شیرین تو :)

توبه یعنی بازگشتن به هارمونی های اصلی، به تو، و هر روز بازگشتن به تو و هر لحظه تو ...
ساختن کاردستی گل با مقوا علاوه بر لذت بخش بودن و پر کردن اوقات فراغت می‌تواند هدیه‌ی مناسب و جذابی برای کسانی باشد که دوستشان دارید.
 مقوا یکی از وسایلی است که با آن می‌توان انواع کاردستی از جمله گل را ساخت. با ساخت کاردستی گل با مقوا می‌توانید اتاق خود را تزیین کنید یا حتی در مناسبت‌های مختلف به عزیزانتان هدیه دهید. ساختن این نوع کاردستی بسیار آسان است. در ادامه ۳ روش مختلف ساخت کاردستی گل با مقوا را یاد خواهیم گرفت.

آموزش ساخت کاردستی گ
بسم الله الرحمن الرحیمسلام
بلند شدم رفتم سمت عطا و با اون دستم که سالم بود، یقش رو گرفتم و گفتم:
+ ببین جاسوس، داری حوصلم و سر میبری. من سگ بشم نگاه نمیکنم کی هستی و چه موقعیتی داری.من خیلی آرومم، اما روی تو نمیتونم آروم باشم. چون جزء نون خورهای این انقلاب بودی و خیانت کردی. منم دشمن دشمنان این انقلابم. حالا میخواد زنم باشه، میخواد بچم باشه، میخواد برادرم باشه، میخواد رییسم باشه ، میخواد فلان وزیر و فلان قاضی و وکیل باشه یا یه آشغالی مثل تو باشه
مزیت داشتن آنتی ویروس اورجینال مستقیما
به عواقب نداشتن آن مرتبط می شود. فضای اینترنت به هیچ وجه امن نیست و حتی
بسیاری از کاربران حرفه ای تکنولوژی نیز با دانلود بدافزارها قربانی آن ها
می شوند و با یک بار اتصال به اینترنت، اطلاعات هویتی آن ها به سرقت می
رود. دانستن تنها برخی از عواقب عدم استفاده از آنتی ویروس کافی است تا
افراد به مزیت داشتن آنتی ویروس پی ببرند.

مزیت داشتن آنتی ویروس اورجینال
حفاظت در مقابل ویروس ها
ویروس
ها شاخص ترین مهاج
من همیشه از سیاست تنفر داشتم و هیچوقت واردش نشدم. هیچوقت طرفدار گروه یا حزبی نبودم و موقع انتخابات شعار ندادم.اما می‌دونید، ایران در حق یه نفر بد کرده و هرچی هم بلا سرش میاد به خاطر همونه.همون آدمی که چند سال پیش اومد کاندید ریاست جمهوری شد، و هرکسی از سمت خودش یه جوری از حضورش استفادۀ ابزاری کرد. یه سریا هر عقده‌ای که در هر زمینه‌ای داشتن ریختن بیرون و به اسم اون تموم شد. یه سریا هر گند و کثافتی که تونستن زدن و کشتن و حق ضایع کردن و نهایتاً ان
اولین پستم با عنوان آبنبات چوبی خدا بود، با کلی حس و حال قشنگ نوشتمش! هیچوقت فکر نمیکردم با نباتِ خدا تا این اندازه بزرگ شوم، من از نبات خیلی چیزها یاد گرفتم، یاد گرفتم دیگران را همانطور که هستند بپذیرم، برایشان آرزوهای خوب و قشنگ کنم، دوستشان بدارم و به آن ها عشق بورزم، نبات به من یاد داد، تحت هر شرایطی صبور و مهربان باشم، بابت روزهای قشنگم سپاسگزار باشم و در روزهای سختم امیدوار! ممنونم نبات، بابت تمام روزهای قشنگی که در کنارت گذراندم :)
راس
#سوال سلام وقتتون بخیرسوال من اینه که چطور میشه سلامت عاطفی طرف مقابل رو محک زد ؟ چه سوالاتی در این زمینه باید مطرح بشه  که با ارزیابی اون پاسخ ها  تصمیمی عاقلانه برای ازدواج بگیریم ؟

#پاسخ
سلام به همگی به نظرم سوال خوبی بود چون اساس زندگی مشترک بر پایه ی عواطفه و به همین دلیل یکی از معیارهای مهم ازدواج باید سلامت عاطفی و بلوغ عاطفی شخص باشهبلوغ عاطفی یعنی شخص به مرحله ای از رشد عاطفی رسیده است که میتواند احساسات منفی ومثبتش را به موقع ابر
بچه های گل توی خونه! سلامی به گرمای دست هایتان! 
شاید باورتان نشود ولی در اثر همان دو ماه وبلاگ نویسی مدام، حملات پنیکم برگشته! حالا من با همه وجود دوستدارم بلاگر باشم. حرف دارم برای زدن و دروغ چرا، هرچند هم پست هایم دری وری و پوچ، من دوستشان داشتم! من با همه وجود دوستدارم بلاگر باشم و نمیتوانم! چون از اضطراب خفه میشوم. خوش به حالتان که میتوانید بلاگر باشید. ببخشید که با صفحات حذف شده وبلاگ های من مواجه میشوید. 
باور بفرمایید اینکه نصفه شب در ا
جرم هایی که در صلاحیت دادگاه انقلاب است
الف- توهین به امام خمینی و رهبر انقلاب
ب- جاسوس به نفع کشور های خارجی
ج- جرایم مربوط به قاچاق کالا
د- جرایم مربوط به مواد مخدر(وارد کردن، خرید و فروش و توزیع و…)
ه- اقدام و توطئه علیه جمهوری اسلامی ایران
و- اقدام مسلحانه و ترور و تخریب اماکن و موسسات به قصد مقابله و رویارویی با نظام
ز- جرایم علیه امنیت داخلی و خارجی و محاربه و افساد فی الارض.
بسم الله الرحمن الرحیم
برای درس گرفتن از قیام اباعبدالله الحسین (ع) باید ریشه‌ها را مطالعه کرد. گاهی اوقات عده‌ای گناهی می‌کنند؛ معصیتی می‌کنند به خیال اینکه این گناهان کوچکند و نسبت به اعمال خیرشان ناچیز است ولی گاهی گناهی، عملی، تاریخ را عوض می‌کند و باعث می‌شود خیلی‌ها روی خوشبختی را نبینند. نمونه آن را در عوامل وقوع واقعه‌ی کربلا می توان دید. مثلا  اگر شریح قاضی نمی‌ترسید؛ دیگر واقعه کربلا اتفاق نمی‌افتاد! وقتی هانی را مجروح اند
امسال عجیب ترین تولد عمرم را در آغاز دهه چهارم زندگیم داشتم. تولدی که سرشار از اشک لبخند بود. درست میشنوید. اشک از سر شادی...وقتی با چندبادکنک و کیک تولد و ریسه و بادکنک سی برای روز تولدت یکهو سوپرایز میشوی و هدیه پرتره ای با مدادرنگی از چهره ات در کنار هدیه های بسیار زیبا میگیری، آنقدر عشق درون قلبت جوانه میزند که با خودت فکر میکنی، بهتر از این مگر میشد؟ تولد سی سالگی ام به یادماندنی ترین تولد عمرم در کنار دوستانی و رفیقانی که دوستشان دارم در
بررسی نوع برخورد لندن و تهران با دو پرونده
دیپلمات فراموش شده

انگلیس برای نجات جاسوس خود از چنگال عدالت،همه ابزارهای متعارف و غیرمتعارف را به خدمت گرفته اما جای بسی تاسف است که
دیپلمات زندانی ما در اروپا گویا فراموش شده و حتی رسانه ها نیز به آن نمی
پردازند.نشانه این وضعیت نبود حتی یک عکس مناسب از وی است.در صورتی که
دستگاه دیپلماسی در برابر بازداشت و زندانی کردن دیپلماتی های ایرانی از
موضع اقتدار رفتار نکند این
از خیلی پیش تر هایعنی همان زمان که نه می فهمیدم‌ وسیع یعنی چه و سریع به چه معناستشما برایم جور دیگری بودیدچه جورش را نمی دانمشبیه یک آدم آشنابقیه ی خاندان شما برایم آدم های بزرگ فامیل بودند که من خیلی هایشان را نمیشناختم. محترم بودند، بزرگ بودند، همه دوستشان داشتند و من برای این همه، دوستشان داشتم اما هیچ‌قرابتی بین خودم با آن ها حس نمی کردم.ولی در رابطه با شما نه! شما از همان بچگی طعم خاطره داشتید برایم حتی اگر وسط گریه و تاریکی و عزا بودم
کتاب "نه" آخرین تألیف حجت الاسلام محمدرضا حداد پور جهرمی است که من به تازگی موفق به خرید و خواندن این کتاب شدم.
کتاب داستان دخترانی را روایت می کند که در دام آزمایشگاه های بزرگ اسرائیل در جزیره ایست که در آنجا از هر قومیت و نژادی می توانید کسی را پیدا کنید ؛ اسرائیلی ها با این هدف که بوسیله ژنوم های انسانی قوی و قدرت مند صهیونیسم ها را مجهز کنند روی این قومیت ها و نژاد های اصیل و بعضا شیعه کار می کردند.
در زندان ها طبق گفته نویسنده برنامه های روت
به قول دوستی ده نوع خوراکی را یکجانبایدبه بچه داد.حیف ومیل می کندوخودش هم نمی فهمدچه خورده چه نخورده.حالاآدم بزرگ ها هم همین طورند: ظرفیت محبت زیادی راندارندواگرببینند هوابرشان می داردکه نکندخبرهایی است و خودشان نمی دانند.آدم بزرگ ها جنبه ی دوست داشته شدن ودوست داشتن شان خیلی کم است حتی کم ترازبچه ی دوست ما یادوست بچه ی ما.برخلاف بچه ها که هرچه دوستشان بداری بیشترجواب می گیری ودامن برچیدن وچپ نگاه کردن وپنهان شدن درقاموس شان نیست.ما آدم
خواهری از شنبه شب اومد پیش ما.کلی سوغاتی خوشمزه آورده بودن.از پی های الوان تا مربای گردو  و آلو خشک .تازه خرمالو....
دامادی همون شنبه رفت اسپانیا.
دیشب هم خواهری ساعت 6 زنگ زد و گفت برای شام با برادر دامادی بریم بیرون.رفتیم شان.....خیلی خوش گذشت و الانم بنده ناهار مبسوط دارم!
حدود 365 شد کهایشون قبول زحمت فرمودن و حساب کردن.
ضمنا دیروز رفتم پیش رحیمی و از مشکلات موجود گفتم!ایشون هم فرمودن نیروهای خدمات یباید به من کمک کنن.
قراره پسر بهی بیاد ....خدا به
اگر پیامی را مبتنی بر شناسایی ویروس مشاهده نمودید، یا اینکه رایانه شما کند و غیرقابل اعتماد به نظر می‌رسد، باید سیستم خود را برای شناسایی بدافزارهای موجود در ویندوزتان اسکن کرده و هرچه که پیدا شد را حذف کنید. در اینجا به نحوه پاک سازی رایانه از ویروس‌ها و بدافزارها پرداخته خواهد شد.
در حالی که بسیاری از ویروس‌ها و انواع دیگر بدافزارها، به سادگی برای ایجاد آشفتگی در رایانه‌ها طراحی‌شده‌اند، بدافزارهای بیستری هر روزه توسط 
من یک عدد مادربزرگ دارم که نه تنها تو آزربایجان متولد شده بلکه 99.9 درصد از زندگی ش رو اون جا گذرونده
حالا چند روزی مهمون ماست تو تهران..این مادربزرگ من سواد نداره و یه کلمه هم فارسی بلد نیست.

این چند روزی رو که خونه ماست رو شب ها میشینه با مادرم سریال ستایش رو می بینه....کسی تا حالا سیر داستان فیلم رو براش توضیح نداده اصلا فصل های قبلش رو هم ندیده و مهم تر ازهمه فیلم رو هم کسی براش ترجمه نمیکنه اصلا ولی..

تمام جزئیات فیلم رو میدونه همه چی رو کامل
از دیشب تا حالا که بازهم شب است از خستگی کار، افتاده بودم توی رختخواب. صبح به زحمت دو تا تخم مرغ نیمرو کردم خوردم. الان هم هوس جگر مرغ کرده ام. مدتی است گوشت نخورده ام. وسعم به خریدن گوشت گوسفند که نمی رسد این به کنار گاهی گوشت مرغ می خورم امشب هم هوس جگر و دل مرغ کرده ام اما دلم نمی آید. به خودم می گویم گور پدر هوس. مگر کباب نخوری چه می شود؟ می گویم
_ خب حتما بدنم لازم دارد که هوس کرده ام. نکند باز مثل شش هفت سالی که گیاهخوار بودم کم خونی و بیماری ها
تصمیم میگیری بعضی ها را که با تمام وجود دوستشان داری از زندگی ات پرت کنی بیرون، دستت را قلم میکنی که پیام ندهی، زبانت را از حلقت بیرون میکشی که حرفی نزنی، قلبت را جر میدهی که تنگ نشود برایش، مغزت را شست و شو میدهی که یادش نیوفتی؛ بعد او چکار میکند؟ یکهو پیام میدهد و از نتایج کنکورت میپرسد... دلت میخواهد بگویی حیواااااان!!! آخر به تو چه؟ من دستانم را قلم کردم زبانم را لال قلبم را پاره و مغزم را نابود که تو اینطور بیایی همه چیز را زیر و رو کنی؟ نتای
به گزارش همشهری آنلاین، کلودین اوژه بازیگر فرانسوی که با نقش آفرینی پهلو شان کانری در یکی از فیلم های مجموعه سینمایی «جیمز باند» با عنوان «گلوله آتشین» به شهرت رسید، جابجایی.  مرکز استعدادیابی اوژه، اجل او را که ۷۸ سال داشت تایید و اعلام کرد که او داخل پاریس درگذشته است. اوژه صنف بازیگری خود را با نقشی کوتاه در فیلم سینمایی «کریستین» نما زد که ستارگانی همچون رومی اشنایدر و آلن دلون در آن نقش آفرینی می کردند. او سپس در سال ۱۹۶۰ در فیلم سینما

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Mohsen Khoshnazar Homepage